BİR İŞ CİNAYETİ DAHA….

Muğla’da Makine Mühendisliği okuyan son sınıf öğrencisi, 28 yaşındaki Bayram Kartal, okul masraflarını çıkarabilmek için çalıştığı inşaatın çatısından düşerek öldü.

Muğla’nın Ortaca İlçesi’nde, okuldan arta kalan zamanlarda okul masraflarını  çıkarabilmek için inşaatlarda çalışan 28 yaşındaki Üniversite Öğrencisi Bayram Kartal, çalıştığı inşaatın çatısından düşerek hayatını kaybetti.

Süleyman Demirel Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde son sınıf öğrencisi olan Bayram Kartal,  çalıştığı inşaatın yaklaşık 15 metre yükseklikteki çatısından düştü. Görenlerin  haber vermesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, kalbi duran Bayram Kartal’ı kalp masajıyla yeniden hayata döndürdüyse de Ortaca Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Kartal, yaşamını yitirdi.
Kartal’ın ölüm haberini alan ailesi ve arkadaşları derin üzüntü yaşarken okul masraflarını çıkarmak için çatı onarım işlerinde çalışmak zorunda kalan Bayram Kartal’ın cesedi savcı incelemesinin ardından otopsi yapılması için Muğla Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi.

Genç işçinin, memleketi Denizli’de toprağa verileceği ve polisin de olayla ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi.

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.