Altın Kelebek Televizyon Ödülleri’nin verildiği gecede yaşanan Okan Bayülgen krizinde Kanal D  iktidara bir kurban daha verdi..

 

TRT’de yayımlanan “Diriliş” dizisi ekibinin ödülünü almasının ardından konuşma yapamaması ve Bayülgen’in sahnedeki açıklamaları krizin başlamasına yol açmıştı.

Yaşananlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tepki göstermiş, Okan Bayülgen’i ima ederek, “Beyefendi de izleyememiş, fırsat bulursa izleyecekmiş” ifadelerini kullanmıştı.

Bayülgen  özür dilemiş ve “Bu benim esprili tutumum, konuşma tarzım. Bundan dolayı da kimse alınmaz. Ben dizinin adını ön plana çıkarmak için tekrar tekrar söyledim. Kimseyi kırmayı istemedim. Kırdıklarım varsa özür dilerim” demişti.

Bayülgen’nin bu beyanı sonrası, AK Troller ve yandaşlar Bayülgen’e ağır eleştiriler ve tehditler yöneltmişti. Dün ise Okan Bayülgen Twitter hesabından ikinci bir açıklama yaparak kendisini eleştirenlere tepki göstermişti.

Bu gelişmelerin ardından Okan Bayülgen’in Kanal D’de başlaması gereken programı iptal edildi. Bu kararla birlikte Kanal D’nin, Okan Bayülgen ile yollarını ayırdığı öğrenildi.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.